RAZPORED INDIVIDUALNIH GOVORILNIH UR 2023/2024 od 26. 2. 2024
UČITELJ | RAZREDNIK | PREDMET | GOVORILNE URE | KONZULTACIJE ZA DIJAKE |
Arh Šmuc Alenka | 2.e | NEM | ponedeljek, 10.10–10.55 | sreda, 13.40-14.30 |
Arbajter Očko Polona | 4.e | ekonomski predmeti | ponedeljek, 10.10–10.55 | ponedeljek, 10.55-11.15 |
Ašič Nejc | PSIH | sreda, 10.10.-10.55 | petek, 8.25-9.10 | |
Bola-Zupančič Katarina | 4.c | GEO | sreda, 12.05-12.50 | sreda, 13.45-14.30 |
Borovšak Andraž | 3.a | ŠVZ | ponedeljek, 9.20-10.05 | petek, 7.00-7.40 |
Drečnik Davor | 3.c | ŠVZ | torek, 10.10-10.55 | petek, 10.10-10.55 |
Doberlet-Bučalič Nasta | SOC, FIL | torek, 9.20-10.05 | torek, 7.00-7.40 | |
Fras Nastja | BIO | torek, 11.15-12.00 | torek, 12.05-12.50 | |
Hriberšek Ana | MAT | sreda, 8.25-9.10 | četrtek, 13.40-14.30 | |
Judež Tjaša | GLA | ponedeljek, 11.15-12.00 | ponedeljek, 11.15-12.00 | |
Jurman Aleksandra | SLO | sreda, 8.25-9.10 | četrtek, 13.45-14.30 | |
Jurečič Suzana | MAT | petek, 8.25-9.10 | petek, 6.50-7.35 | |
Kafel Marjetka | 2.c | NEM | sreda, 11.15-12.00 | sreda, 6.50-7.35 |
Kosec Boštjan | 2.b | ZGO | sreda, 11.15-12.00 | ponedeljek, 7.00-7.40 |
Kravogel Anja | 2.f | ekonomski predmeti | torek, 9.20-10.05 | sreda, 13.45-14.30 |
Medveš Aleksander | KEM | ponedeljek, 11.15-12.00 | ponedeljek, 13.45-14.30 | |
Miklič Stanko | ekonomski predmeti | petek, 11.15-12.00 | sreda, 7.00-7.40 | |
Pajk Matjaž | 2.a | INF | torek, 8.25-9.10 | petek, 7.00-7.40 |
Pušnik Tina | PSIH | sreda, 9.20-10.05 | petek, 7.00-7.40 | |
Raičevič Zora | 3.e | ANG | ponedeljek, 9.20-10.05 | četrtek, 7.00-7.40 |
Radulovič Žiga | 1.e | ŠVZ | ponedeljek, 10.10-10.55 | sreda, 10.10-10.55 |
Rebetz Jonathan Samuel | FRA, ANG | torek, 8.25-9.10 | torek, 8.25-9.10 | |
Stoklasa Drečnik Maruša | 1.c | SLO | petek, 8.25-9.10 | sreda, 13.45-14.30 |
Šiles Samo | LUM | sreda, 11.15-12.00 | sreda, 11.15-12.00 | |
Štrovs Nina | MAT | ponedeljek, 11.15-12.00 | torek, 6.50-7.35 | |
Topole Marija | 1.a | SLO | ponedeljek, 12.05-12.50 | petek, 7.00-7.40 |
Topole Maša | ANG, RUS | torek, 8.25-9.10 | torek, 6.50-7.35 | |
Urek Tina | BIO | četrtek, 10.10-10.55 | četrtek, 13.45-14.30 | |
Zelenšek Petra | 4.a | FIZ | ponedeljek, 10.10-10.55 | ponedeljek, 13.45-14.30 |
(Ogledano 2.067 krat, 1 danes)