• FEB 23 čet
    Zimski izpitni rok celodnevno
    Zimski izpitni rok celodnevno
    Skupne govorilne ure celodnevno
  • FEB 24 pet
    Zimski izpitni rok celodnevno
    Zimski izpitni rok celodnevno
  • FEB 25 sob
    Zimski izpitni rok celodnevno
    Zimski izpitni rok celodnevno
  • FEB 26 ned
    Zimski izpitni rok celodnevno
    Zimski izpitni rok celodnevno
  • FEB 27 pon
    Zimski izpitni rok celodnevno
    Zimski izpitni rok celodnevno
    Zimske počitnice celodnevno
  • FEB 28 tor
    Zimski izpitni rok celodnevno
    Zimski izpitni rok celodnevno
    Zimske počitnice celodnevno
  • MAR 1 sre
    Zimske počitnice celodnevno
    Zimske počitnice celodnevno
  • MAR 2 čet
    Zimske počitnice celodnevno
    Zimske počitnice celodnevno
  • MAR 3 pet
    Zimske počitnice celodnevno
    Zimske počitnice celodnevno
  • MAR 4 sob
  • MAR 5 ned
    Izmenjava Scheinfeld celodnevno
    Izmenjava Scheinfeld celodnevno
  • MAR 6 pon
    Rezultati zimskega roka PM celodnevno
    Rezultati zimskega roka PM celodnevno
    Izmenjava Scheinfeld celodnevno
  • MAR 7 tor
    Izmenjava Scheinfeld celodnevno
    Izmenjava Scheinfeld celodnevno
  • MAR 8 sre
    Izmenjava Scheinfeld celodnevno
    Izmenjava Scheinfeld celodnevno
    ID 3. e Sejem učnih podjetij, Celje celodnevno
izpostavljeno

Govorilne ure

21.02.2017, Jelena Keršnik

 

V četrtek, 23. 2. 2017, bodo ob 18. uri skupne govorilne ure. Razredniki bodo starše seznanili s tekočimi zadevami. Govorilne ure bodo imeli tudi ostali profesorji od 18. do 19. ure.

 

  Razpored razrednikov
Oddelek Razrednik Prostor/opombe
1. a Irena Lavrač učilnica 30
1. c Katarina Bola Zupančič učilnica 35 - ob 17. uri
1. e Gabrijela Blaznek učilnica 22
2. a Aleksander Medveš učilnica 19
2. b Boštjan Kosec učilnica 16
2. c Maruša Stoklasa Drečnik učilnica 27 – v torek, 21.2.2017, ob 18. uri
2. e Zvezdana Lamovšek učilnica 22 – v torek, 21.2.2017, ob 18. uri
3. a Irena Kovač Gregorčič učilnica 47
3. b Mateja Štrovs učilnica 39
3. c Majda Škrinar Majdič učilnica 46
3. e Stanko Miklič učilnica 34
4. a Petra Zelenšek učilnica 23
4. b Manica Hribar učilnica 28
4. e Alenka Arh Šmuc učilnica 42
  Razpored nerazrednikov
Učitelj Prostor/opombe
Ines Kolar učilnica 27
Dragica Babič št. 3, kabinet
Nasta Doberlet Bučalič svetovalna služba, levo, 11
Davor Drečnik zbornica - v sredo, 22. 2., ob 18. uri
Nina Vučilovski odstona
Forte Romana št. 44, kabinet tuji jeziki
Štrovs Jakob učilnica 43
Jurman Aleksandra št. 26, kabinet
Kafel Marjetka učilnica 45
Romana Železnik učilnica 40
Milar Miroslav kabinet ŠVZ, telovadnica
Andraž Borovšak kabinet ŠVZ, telovadnica
Pograjc-Debevec Marjana št. 29, kabinet
Pušnik Tina svetovalna služba, desno, 11
Tadeja Kreča zbornica
Šiles Samo zbornica
Katja Dragar odsotna
Marjeta Pogačar odsotna; na razpolago v času individualnih govorilnih ur
Zadnje novice
Spletno mesto uporablja piškotke (več o piškotkih)
Z nadaljevanjem uporabe te strani soglašate z uporabo piškotkov.
x